Ta oferta pracy jest nieaktualna od 268 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. procesu zamówień z językiem niemieckim lub francuskim

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 29.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

    Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Miasto: Łódź
    ZAK/ŁDZ/2017

    Zakres obowiązków:

    • Bieżący kontakt i opieka nad Klientem międzynarodowym
    • Koordynacja procesu i terminów realizowanych zamówień
    • Wprowadzanie danych do systemu
    • Aktywna współpraca z innymi działami
    • Przygotowywanie raportów

    Wymagania wobec Kandydata:

    • Znajomość j. francuskiego lub j. niemieckiego od poziomu B2
    • Znajomość j. angielskiego od poziom B1
    • Dobra znajomość MS Office
    • Umiejętność pracy w zespole

    Nie wymagamy doświadczenia :)

    Nasz Klient oferuje:

    • Umowę o pracę
    • Szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, karty lunchowe, dofinansowanie do kursów językowych)
    • Pracę w międzynarodowym środowisku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.