Specjalista ds. procesu zamówień z językiem niemieckim lub francuskim

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-29
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2017-09-28)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miasto: Warszawa
ZAK/ŁDZ/2017

Zakres obowiązków:

  • Bieżący kontakt i opieka nad Klientem międzynarodowym
  • Koordynacja procesu i terminów realizowanych zamówień
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Aktywna współpraca z innymi działami
  • Przygotowywanie raportów

Wymagania wobec Kandydata:

  • Znajomość j. francuskiego lub j. niemieckiego od poziomu B2
  • Znajomość j. angielskiego od poziom B1
  • Dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole

Nie wymagamy doświadczenia :)

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, karty lunchowe, dofinansowanie do kursów językowych)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się