Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1659 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Procesu ze znajomością języka angielskiego - Zespół Podatkowy

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2015-01-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rozwiń się
    z nami!

    PwC Service Delivery Center w Katowicach wspiera audyt finansowy spółek PwC, świadcząc usługi klientom wewnętrznym zlokalizowanym w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii oraz w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Centrum w Katowicach to dynamicznie rozwijająca się jednostka, która obecnie zatrudnia już ponad 600 pracowników. Od listopada 2013 Service Delivery Center wspiera zespoły doradztwa podatkowego i prawnego w PwC w całej Europie. Zespół podatkowy jest zaangażowany w przygotowanie zeznań podatkowych (VAT, PIT), koordynację dokumentacji podatnika i inne działania w zakresie sprawozdawczości podatkowej.

    Aktualnie, w związku z dalszym rozwojem zespołu podatkowego poszukujemy

    Specjalista ds. Procesu
    ze znajomością języka angielskiego - Zespół Podatkowy

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT (wraz z niezbędnymi kalkulacjami) oraz VAT (miesięcznie/kwartalnie, wraz z deklaracjami Intrastat oraz informacjami podsumowującymi) dla globalnych klientów PwC
    • Wykonywanie zleceń z zakresu koordynacji przepływu dokumentacji podatkowej dla klientów PwC
    • Przygotowywanie dokumentacji procesowej (procedury, instrukcje) dla poszczególnych projektów
    • Aktywny udział w doskonaleniu obecnych oraz przejmowaniu nowych procesów
    • Ścisła współpraca z Koordynatorami w celu zapewnienia wysokiej jakości usług
    • Aktywny udział w szkoleniach

    Poszukujemy osób z:

    • Płynną znajomością języka angielskiego
    • Praktyczną znajomość MS Excel i Word
    • Doskonałymi zdolnościami komunikacyjnymi i organizacyjnymi
    • Zdolnością analitycznego myślenia
    • Umiejętnością pracy w zespole
    • Entuzjastycznym nastawieniem do nauki i przejmowania nowych obowiązków

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Wiedza/ doświadczenie w pracy w obszarze finansów – w szczególności przygotowywaniu deklaracji podatkowych
    • Znajomość drugiego języka obcego na poziomie komunikatywnym: francuski, hiszpański, włoski, holenderski

    Pracując z nami zyskasz:

    • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie działającej w międzynarodowym środowisku pracy
    • Pakiet kompleksowych szkoleń wdrożeniowych
    • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych oraz rozwijających poszczególne kompetencje z zakresu międzynarodowych podatków
    • Możliwość uczestnictwa w procesie tworzenia własnej ścieżki rozwoju
    • Możliwość codziennego wykorzystywania języków obcych
    • Dodatkowe benefity: opieka medyczna, pakiet kafeteryjny – możliwość skorzystania m. in. z oferty Multisport Benefits Card
    bottom