Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Procurement – Dział Logistyki

ASK Poland sp. z o.o.O firmie

  • Wilkowice (pow. bielski)
    Wilkowice (pow. bielski), śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie dokumentów przewozowych
  • Sporządzanie dokumentacji celnej, dokonywanie zgłoszeń celnych
  • Nadzór nad obiegiem faktur transportowych oraz ich weryfikacja
  • Bieżące kontrolowanie terminowości dostaw
  • Kontakty z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • Weryfikacja planów zapotrzebowania na materiały składane przez zakłady i inne komórki organizacyjne
  • Udział w przygotowaniu planów potrzeb materiałowych i ustalanie norm zapasów magazynowych
  • Zamawianie materiałów od dostawców dalekowschodnich
  • Analiza zapasów magazynowych w celu niedopuszczenia do powstania zapasów nieprawidłowych
  • Przygotowywanie analiz dla innych komórek organizacyjnych Spółki
  • Planowanie i organizowanie przepływu/transportu zamawianych komponentów pomiędzy dostawcą a magazynem surowców, w tym dostawy morskie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w transportach międzynarodowych
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • Umiejętność ustalania priorytetów, zarządzania czasem i dokumentacją
  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowania i sumienności
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość Excella
  • Znajomość systemu SAP

Mile widziane

  • Doświadczenie w analizie danych
  • Znajomość języka włoskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dyżury lekarza w biurze
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV za pomocą Aplikuj lub bezpośrednie złożenie w siedzibie firmy:

ASK Poland Sp. z o.o. - Dział Personalny ul. Wyzwolenia 74, 43-300 Bielsko-Biała tel. 338120791

ASK Poland sp. z o.o.

ASK Poland Sp. z o.o. to firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Peugeotem, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Specjalista ds. Procurement – Dział Logistyki, Wilkowice (pow. bielski)