Oferta pracy

Specjalista ds. produkcji 3D

Centrum Druku

  • Strycharska 4, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Strycharska 4

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Dobór technologii 3D dla projektów zlecanych przez klientów wraz z aplikowaniem właściwych zakresów wykończenia powierzchni,

  • Przygotowanie i optymalizacja plików wsadowych do systemów drukujących 3D,

  • Obsługa parku maszynowego 3D w zakresie przemysłowych urządzeń drukujących HP3D MJF 5210,

  • Nadzór nad właściwym funkcjonowaniem procesów wytwarzania 3D z żywic polimerowych,

  • Zarządzanie jakością postprodukcji 3D dla technologii DyeMansion,

  • Weryfikacja i kontrola procesów barwienia ciśnieniowego polimerów 3D,

  • Skanowanie 3D za pomocą urządzeń Artec Micro, Leo i Ray oraz korekta skanów,

  • Opracowywanie specyfikacji technicznej i dokumentacji powykonawczej 3D,

  • Realizacja procesów reklamacyjnych dotyczących klientów produkcyjnych AM3D.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku specjalista produkcji 3D lub podobnym,

  • Wykształcenie kierunkowe: techniczne, inżynierskie / odpowiednie kursy lub doświadczenie,

  • Podstawowa wiedza z zakresu wytrzymałości materiałów,

  • Znajomość procesów produkcyjnych i materiałów dla technologii addytywnej,

  • Analityczne myślenie i zdolność do interdyscyplinarnego podejścia do problemu,

  • Wysoka motywacja do działania i podejmowanie inicjatywy oraz chęć rozwoju,

  • Umiejętność efektywnego wykorzystania czasu,

  • Wielozadaniowość,

  • Samodyscyplina i poczucie odpowiedzialności za swoje zadania,

  • Umiejętność współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin i branż.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień badań materiałowych polimerów tj. wytrzymałość, twardość, chropowatość, ścieralność,

  • Znajomość technologii HP MJF oraz DLP, jak i używanych materiałów,

  • Znajomość oprogramowania SolidWorks,

  • Umiejętności manualne w zakresie usuwania podpór 3D dla technologii żywicznych,

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem produkcyjnym 3D,

  • Zainteresowanie przemysłem 4.0 - a zwłaszcza branżą automotive,

  • Umiejętności dzielenia się wiedzą,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Możliwość aktywnego współtworzenia projektów kluczowych dla rozwoju marki AM3D,

  • Komfortowy biurowiec - filtr antysmogowy,

  • Stabilna pozycja rynkowa firmy,

  • Biura blisko Centrum - 10 minut tramwajem od Dworca Głównego,

  • Przyjazna atmosfera pracy - zaangażowany i zgrany zespół,

  • Konkursy z nagrodami, coroczna impreza z atrakcjami, paczki i bony świąteczne,

  • Doskonalenie - udział w interesujących projektach i szkoleniach,

  • Codziennie świeży sok,

  • Ubezpieczenie na życie i opieka medyczna na preferencyjnych warunkach,

  • Stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

AM3D to profesjonalna produkcja addytywna dla przemysłu, z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii druku 3D oraz obróbki CNC w produkcji finalnych części i prototypów. Klient ma możliwość wyceny plików w czasie rzeczywistym, dobierając odpowiednią technologię do swoich potrzeb.

Więcej informacji o projekcie dostępnych jest tutaj:

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio za pomocą przycisku Aplikuj.