Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. produkcji

  • Dębica, podkarpackie
  • Specjalista
  • 07.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DeMi Poland - Nowak, Skrodzki sp.j.

    Dynamicznie rozwijająca się firma DeMi Poland jest producentem marki WOOKAH. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości drewna, metalu, skóry i szkła. Zajmujemy się wszystkimi procesami od etapu koncepcji i projektowania do końcowej fazy sprzedaży gotowego produktu naszym klientom i dystrybutorom zlokalizowanym na całym świecie. Sprzedajemy głównie na rynek zagraniczny. Pomimo, że nasze produkty sprzedajemy na całym świecie, to WOOKAH w całości produkowana jest w Polsce. Wspieramy polskich dostawców i lokalne przedsiębiorstwa, które mogą dostarczyć nam materiały o bardzo wysokiej jakości. Rozwój firmy nie byłby możliwy bez zaangażowania naszego pełnego pasji zespołu - więc jeśli czujesz, że jesteś otwarty, godny zaufania i gotowy na nowe wyzwanie - zgłoś się do nas!

    Miejsce pracy: Dębica

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • koordynacja codziennych prac dotyczących obszaru produkcji i nowych wdrożeń,
    • optymalizacja procesów i kosztów produkcji,
    • zapewnienie odpowiedniej organizacji prac oraz terminowego wykonywania zadań,
    • udział w projektach rozwojowych mających realny wpływ na markę WOOKAH,
    • sporządzanie, prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z prowadzonymi projektami nowych wdrożeń produktowych i produkcyjnych,
    • przygotowywanie raportów oraz analiz dotyczących produkcji i działań rozwojowych,
    • koordynacja realizacji powierzonych przez kierownika produkcji zadań,

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie minimum średnie techniczne,
    • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe,
    • zdolność do organizacji pracy własnej oraz prac innych osób w ramach projektów,
    • inicjatywa w działaniu poparta przykładami z dotychczasowej kariery zawodowej,
    • bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
    • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

    MILE WIDZIANE:

    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
    • doświadczenie zawodowe wymagające dobrej organizacji pracy własnej i innych pracowników,
    • wiedza na temat planowania i harmonogramowania produkcji,
    • język angielski - komunikatywny,

    OFERUJEMY:

    • stałą pracę w pełnym wymiarze godzin,
    • pracę na jedną zmianę (w godzinach 7.00-15.00),
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności, system wynagradzania (podstawa + premia),
    • możliwość kreowania i realizacji ciekawych projektów z obszaru produkcji, nowych produktów i optymalizacji,
    • przyjazną atmosferę w pracy,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Demi Poland – Nowak, Skrodzki sp. j. z siedzibą w Mielcu."

    Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy

    Administrator danych: Demi Poland – Nowak, Skrodzki Spółka jawna z siedzibą w Mielcu (39-300), ul. Władysława Szafera 16 /27, KRS: 550102.

    Cele przetwarzania: ocena kwalifikacji kandydata do pracy na określonym stanowisku, ocena zdolności i umiejętności kandydata potrzebnych do pracy na określonym stanowisku, wybór odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób do zatrudnienia.

    Podstawy prawne przetwarzania: obowiązek prawny, umowa o pracę, Twoja zgoda, nasz uzasadniony interes, realizacja czynności koniecznych do wykonania przed zawarciem umowy.

    Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane w imieniu Organizacji

    Prawa związane z przetwarzaniem danych: 1) prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, 2) prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, 3) inne prawa określone w informacji szczegółowej.

    Szczegółowe informacje: link