Specjalista ds. Produkcji Nasiennej

  • Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.02.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 04.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Agrii Polska Sp. z o.o. to organizacja, która powstała z połączenia firm Agro Bakałarzewo, Agro- Plus, Dalgety i Kazgod. Bazujemy na potencjale połączonych firm i działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy liderem zaopatrzenia polskiego rynku rolnego. Zatrudniamy około 400 osób - specjalistów w dziedzinach związanych z rynkiem rolnym, sadowniczym i warzywniczym. Posiadamy kilkanaście prężnie funkcjonujących oddziałów na terenie całej Polski, w tym własne zakłady produkcyjne, centra badawcze i logistyczne. Mamy największą w branży sieć sprzedaży oraz skupu, jesteśmy liderem w zakresie oferty produktowej dla rolnictwa. Naszym klientom oferujemy bogate wsparcie sprzedaży, szkolenia, programy marketingowe oraz fachową opiekę przed- i posprzedażową. Inwestujemy w badania i rozwój oferowanych produktów. Nieustająco podnosimy kompetencje naszych pracowników i polepszamy dostępność oferty.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób, które z pasją i zaangażowaniem tworzyć będą wartość dodatnią firmy. Jeśli szukasz miejsca, w którym cele biznesowe idą w parze z indywidualnymi celami rozwojowymi pracownika, a firma dostarcza narzędzi i bodźców do ich osiągania, to Agrii jest Twoim celem.

Dołącz do nas!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zakres obowiązków:

  • Kontraktacja i kontrola jakościowa upraw nasiennych
  • Kwalifikacja polowa plantacji nasiennych
  • Wykup surowca z gospodarstw i koordynacja odbioru towaru
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Wsparcie techniczne prowadzonych doświadczeń odmianowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, najlepiej rolnicze (mile widziane wyższe lub znajomość praktyki rolniczej)
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego mile widziana
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w zagranicznej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Pracę w dynamicznym zespole, w dobrej atmosferze
  • Potencja realizacji własnych pomysłów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.