Ta oferta pracy jest nieaktualna od 361 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. produkcji

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 27.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Inter-Global Sp. z o.o.

wiodący producent chemii motoryzacyjnej zatrudni osobę na stanowisko:

Poszukujemy kandydatów z Ostrowa Wlkp. i okolic
 Miejsce pracy: Stary Staw k. Ostrowa Wlkp.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym zespole

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • kreatywność, chęć uczenia się i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • znajomość matematyki na poziomie szkoły podstawowej
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie wymaganych ewidencji i rozliczeń
  • dostosowywanie dokumentacji do zmieniających się przepisów prawnych

Aplikacje prosimy przesyłać z dopiskiem: ,,Akcyza" na adres:

  • e-mail: kadry@inter-global.com.pl
    (skontaktujemy się z wybranymi osobami)
  • Inter-Global Sp. z o.o Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp.
    - tel. (062) 735 16 00, fax (062) 737 88 25

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/ Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Inter-Global Sp. z o. o., z siedzibą w Starym Stawie 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski . Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu oraz poprawiania swoich danych osobowych. Informujemy, iż dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.