Ta oferta pracy jest nieaktualna od 93 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. produkcji

  • Stary Staw (pow. nowosolski), lubuskie
  • Specjalista
  • 27.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Inter-Global Sp. z o.o.

wiodący producent chemii motoryzacyjnej zatrudni osobę na stanowisko:

Poszukujemy kandydatów z Ostrowa Wlkp. i okolic
 Miejsce pracy: Stary Staw k. Ostrowa Wlkp.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym zespole

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • kreatywność, chęć uczenia się i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • znajomość matematyki na poziomie szkoły podstawowej
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie wymaganych ewidencji i rozliczeń
  • dostosowywanie dokumentacji do zmieniających się przepisów prawnych

Aplikacje prosimy przesyłać z dopiskiem: ,,Akcyza" na adres:

  • e-mail: kadry@inter-global.com.pl
    (skontaktujemy się z wybranymi osobami)
  • Inter-Global Sp. z o.o Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp.
    - tel. (062) 735 16 00, fax (062) 737 88 25

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/ Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Inter-Global Sp. z o. o., z siedzibą w Starym Stawie 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski . Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu oraz poprawiania swoich danych osobowych. Informujemy, iż dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się