Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Produkcyjnych

Olta K.K. Zawistowscy Sp. j.O firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy pracowników podległego obszaru,
  • Monitorowanie i zarządzanie procesem uzupełniania zapasów zgodnie z wyznaczonymi celami
  • Sporządzanie i rozdzielanie zleceń produkcyjnych
  • Monitorowanie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych i proaktywne zapobieganie opóźnieniom
  • Kontrolowanie parametrów efektywności i wydajności podległego obszaru,
  • Przygotowywanie raportów dotyczących podległego obszaru
  • Nadzorowanie i udział w szkoleniach dla nowo zatrudnianych pracowników produkcji podległego obszaru,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji, itp.)
  • Umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym
  • Zorientowanie na cele, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Samodzielność, pomysłowość i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań,
  • Zdolności przywódcze i komunikatywne,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • Znajomość systemów ERP,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Praca w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w systemie jednozmianowym,
  • Atrakcyjny/motywujący system wynagradzania,
  • Możliwość podnoszenia wiedzy i kwalifikacji w zakresie zarządzania produkcją.

Olta K.K. Zawistowscy Sp. j.

Olta należy do Wiodących producentów meblowych klasy Premium i Luxury na rynku polskim i zagranicznym.

Do naszej prężnie rozwijającej się firmy poszukujemy osób z pasją, którzy nie boją się wyzwań, inspirują innych i pozytywnie podchodzą do pracy.

Specjalista ds. Produkcyjnych, Białystok