Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Produktów

MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI

umowa o pracę
4 0006 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • zaułek Podlaski 58, Białystok
    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV

zaułek Podlaski 58

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Bardzo dobra znajomość specyfikacji technicznych oraz unikalnych cech oferowanych przez nas produktów;

  • Umiejętność pozyskiwania i weryfikacji informacji dotyczących badań, zastosowanych technologii, parametrów, etc.;

  • Umiejętność opracowywania porównań i rankingów na bazie odpowiednio zagregowanych danych;

  • Tworzenie i aktualizacja treści na naszych stronach produktowych zgodnie z zapotrzebowaniem;

  • Szkolenie współpracowników (sprzedaż, marketing) w zakresie unikalnej wiedzy dotyczącej oferowanych przez firmę produktach;

  • Współudział w wyborze nowych produktów do dystrybucji;

  • Odpowiedzialność za sprawny kontakt telefoniczny i mailowy z naszymi Klientami w kwestiach produktowych;

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie, kreatywność i systematyczność;

  • Doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku;

  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Dobrej znajomości języka angielskiego;

  • Wysoka komunikatywność pozwalająca na sprawne objaśnianie kwestii technicznych dla Współpracowników i Klientów;

  • Dobra organizacja w planowaniu, tworzeniu i udostępnianiu tworzonych materiałów;

  • Znajomość branży uzdatniaczy powietrza będzie dużym atutem;

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B na pełny etat;

  • Pracę w dynamicznej firmie z możliwością awansu;

  • Możliwość pracy w systemie Home Office;

  • Elastyczny czas pracy definiowany poprzez zadania;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + Bonusy;

  • Niezbędne narzędzia do pracy;

O nas

Most Wanted Products - jeden z największych w Polsce dystrybutorów inteligentnych oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza wiodących marek oraz operator 3 popularnych witryn branżowych, w związku z reorganizacją oraz dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista d/s Produktów