Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Produktów Depozytowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Poszukiwany kandydat będzie mieć realny wpływ na bieżącą i przyszłą ofertę Banku poprzez:

    • wsparcie we wdrażaniu nowych produktów bankowych (rachunki bieżące, lokaty)
    • zbieranie i analiza danych z rynku produktów bankowych
    • współpracę z jednostkami banku w celu tworzenia i zmian dokumentacji produktowej (regulaminy, tabela opłat i prowizji)
    • analizę podstawowych danych niezbędnych do podejmowania decyzji zarządczych

    Poszukiwana osoba:

    • posługuje się MS Office (Word, Excel, PowerPoint) na poziomie min.dobrym
    • wykonuje swoje obowiązki z dbałością o wysoką jakość pracy
    • z szacunkiem dla rozmówcy, w uprzejmy i klarowny sposób przestawia swoje argumenty
    • potrafi analizować i wyciągać wnioski i rekomendacje, także w formie prezentacji

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość nabycia cennego doświadczenia pod okiem ekspertów
    • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole
    • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, sekcje sportowe itp.)
    • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia