Ta oferta pracy jest nieaktualna od 193 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Produktów Faktoringowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kogo szukamy?
    Miejsce pracy: Warszawa
    Twórz z nami finanse przyszłościPracuj w kreatywnym środowiskuDołącz do młodego i ambitnego zespołuSpróbuj swoich sił w dynamicznie rozwijającej się firmie faktoringowej
    Dołącz do Idea Money!

    Jakie będą Twoje zadania w Idea Money?

    Będziesz:

    • Odpowiedzialny/a za rozwój oferty produktowej Idea Money - tworzenie i wdrażanie koncepcji, założeń produktowych.
    • Zarządzać aktualną ofertą produktów w zakresie przygotowywania planu promocji produktów.
    • Monitorować procesy sprzedażowe, dochodowość oraz atrakcyjność produktów z oferty Idea Money.
    • Współpracować z innymi obszarami w firmie.
    • Współpracować z podmiotami zewnętrznymi celem współtworzenia koncepcji produktowych.
    • Brać udział w projektach z zakresu wdrożenia i usprawnienia procesów funkcjonujących w firmie, mających wpływ na jakość oferty Idea Money S.A. (w tym procesy sprzedażowe i operacyjne).

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki Marketing, Ekonomia).
    • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z rozwojem produktów (produkty kredytowe, preferowany faktoring).
    • Znajomość rynku faktoringowego.
    • Odpowiedzialność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków służbowych.
    • Dobra znajomość pakietu Office (Excel, PowerPoint, Word).
    • Doświadczenie w tworzeniu wymagań systemowych.
    • Umiejętność działania pod presją czasu.

    Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

    • Umowę o pracę
    • Pracę w innowacyjnej i nowoczesnej organizacji, w najdynamiczniej rozwijającym się sektorze rynku finansowego.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Możliwość pracy ze zgranym, zmotywowanym zespołem.
    • Pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji - centrum Warszawy
      (5 min. od stacji metra Rondo Daszyńskiego, 15 min. od Dworca Warszawa Centralna i Dworca Warszawa Zachodnia).
    • Kartę MultiSport oraz prywatną opiekę medyczną.
    • Imprezy integracyjne, eventy, wspólne wyjścia.
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego.
    kreska
    kreska

    Idea Money - już 5 lat na rynku!

    Jesteśmy na rynku od 2012 r. Zmieniamy oblicze polskiej gospodarki.
    Wspieramy przedsiębiorców, oferując innowacyjne rozwiązania dla biznesu.

    kreska
    Dowiedz się więcej na:

    Administratorem danych jest Idea Money Spółka Akcyjna. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Idea Money Spółka Akcyjna. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Idea Money Spółka Akcyjna.