Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. produktów farmaceutycznych

Diather Spółka z o.o. Spółka K.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

firma farmaceutyczna poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za sprzedaż produktów z portfolio firmy, adresowanych do użytkowników profesjonalnych i indywidualnych,
  • współpraca w zakresie przygotowywania ofert przetargowych,
  • prowadzenie bazy danych dotyczących sprzedawanych produktów, analiza danych,
  • ścisła współpraca z klientami firmy,
  • monitorowanie działań konkurencji,
  • doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru produktów do potrzeb klientów

Wymagania:

  • wykształcenie biologiczne, chemiczne lub pokrewne będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • praktyczna znajomość środowiska MS Office,
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktu z klientami firmy,
  • samodzielność i umiejętność skutecznego planowania zadań,
  • skrupulatność w rzetelnym i terminowym realizowaniu zadań,
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stacjonarną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (biuro w centrum Gdańska),
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w firmie farmaceutycznej

Ogłoszenie archiwalne