Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. produktów infrastrukturalnych- Sekcja Produktów Infrastrukturalnych

Pomorski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.

  • Straganiarska 24/27
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Straganiarska 24/27

Gdańsk

Jesteśmy powołanym przez samorząd województwa funduszem wspierającym mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz infrastrukturę regionu poprzez ułatwienie dostępu do finansowania. Zapewniamy finansowanie  projektów wpływających na rozwój społeczno-gospodarczy Pomorza.

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • udział w rozpoznaniu potrzeb rynkowych i trendów rozwojowych dotyczących infrastruktury obszarów miejskich w regionie,
  • opracowywanie koncepcji oraz dokumentacji nowych produktów finansowych,
  • przeprowadzanie procesu wyboru Pośredników Finansowych/bezpośrednich Odbiorców Wsparcia w obszarze działalności Sekcji (w tym m.in. ocena wniosków aplikacyjnych oraz uczestnictwo w przygotowywaniu i zawieraniu umów),
  • sporządzanie sprawozdań z realizacji powierzonych zadań,
  • przygotowywanie prezentacji, archiwizacja dokumentów i inne prace związane z działalnością Sekcji.

Wymagania:

Wykształcenie:

  • wyższe magisterskie (preferowane: ekonomia, finanse, inżynieria, budownictwo, zarządzanie, prawo, administracja – lub studia podyplomowe / certyfikowane kursy w ww. zakresie).

Doświadczenie:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w instytucji finansowej w zakresie finansowania podmiotów instytucjonalnych lub w instytucji wspierającej rozwój podmiotów instytucjonalnych),
  • doświadczenie w obszarze analiz finansowych instytucji w zakresie kwantyfikacji ryzyka, rachunkowości i analizy oraz podstaw prawa gospodarczego.

Wiedza i umiejętności:

  • znajomość tematyki finansów (w szczególności przedsiębiorstw),
  • znajomość tematyki instrumentów finansowych (przede wszystkim dłużnych, gwarancyjnych, kapitałowych), w tym finansowanych ze środków Unii Europejskiej,
  • znajomość tematyki procesu inwestycyjnego w budownictwie,
  • umiejętność swobodnego poruszania się w przepisach w obszarze zadań i odpowiedzialności,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność opracowywania korespondencji, sprawozdań i analiz.

Cechy i postawy:

  • profesjonalizm,
  • proaktywność,
  • współpraca,
  • odpowiedzialność,
  • zdolności analityczne,
  • gotowość do poszerzania wiedzy,
  • samodzielność,
  • kreatywność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w zakresie obsługi procesu inwestycyjnego w budownictwie,
  • licencja rzeczoznawcy majątkowego lub studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości,
  • znajomość zagadnień dot. Inicjatywy JEREMIE, JESSICA, pomocy publicznej, ochrony środowiska.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza na czas określony),
  • przyjazne środowisko pracy,
  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego,
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, świadczenie urlopowe, Multisport).

Ogłoszenie archiwalne