Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. produktów PicoQuant

KAWA.SKA Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż specjalistycznych rozwiązań firmy PicoQuant, wykorzystujących techniki czasowo-rozdzielczych zaników luminescencji, stosowane: w naukach przyrodniczych, materiałoznawstwie, optyce kwantowej

  • praca w terenie 80%, zdalna praca biurowa 20%

  • nawiązywanie i budowanie stałych relacji z Klientami (uczelnie, instytuty naukowe, placówki badawcze, przemysł)

  • współpraca posprzedażowa i opieka merytoryczna nad Klientem

  • udział w przetargach

  • planowanie i współorganizacja działań marketingowych i edukacyjnych ( demonstracje, seminaria, warsztaty, wykłady)

Nasze wymagania

  • znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu bardzo dobrym

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z fizyką / optyką

  • doświadczenie w sprzedaży i prowadzeniu projektów długoterminowych

  • dobra organizacja pracy

  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

  • prawo jazdy

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stałe wynagrodzenie + premia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy, z elastycznym czasem pracy i indywidualnym podejściem do pracownika

  • ciekawą pracę w „terenie”, w różnych miastach Polski, bez konieczności zbędnego siedzenia przy biurku

  • telefon, komputer i samochód służbowy

O nas

Firma KAWA.SKA Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem aparatury naukowo-badawczej, laboratoryjnej i diagnostycznej, oferującym profesjonalny i merytoryczny serwis techniczny.

Działamy na polskim rynku od ponad 20 lat.

W KAWA.SKA cenimy ludzi, których wyróżnia pozytywne podejście do życia, solidność i zaangażowanie. Wartości, które nas łączą i przypominają o właściwym stosunku do pracy, klientów i współpracowników to etyka, szacunek, wiedza, rozwój, inicjatywa i współpraca. Aby ich realizacja była możliwa potrzebna jest również chęć i umiejętność komunikacji w zespole. Jesteśmy otwarci na innowacje i przełamywanie schematów, przekładające się na większą sprawność działania firmy.

Jeśli chciałbyś u nas pracować i sądzisz, że nasza kultura pracy, jest Ci bliska, prześlij nam swoje CV wraz z kilkoma zdaniami na swój temat i napisz dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zatrudnić.