Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. produktów serwisowych i obsługi klienta

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.

  • Daimlera 1, Włochy, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Daimlera 1

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie i promowanie nowoczesnych systemów cyfrowych do obsługi klienta w autoryzowanych serwisach Mercedes-Benz

  • zarządzanie marketingowymi produktami serwisowymi

  • monitorowanie rynku serwisowego i pozyskiwanie danych dotyczących parku samochodowego

  • bieżąca współpraca i wsparcie dla autoryzowanej sieci serwisowej Mercedes-Benz

  • obsługa eskalowanych reklamacji klientów we współpracy z innymi działami

  • komunikacja z urzędami administracji państwowej w sprawach dotyczących obsługi posprzedażnej

  • udział w aktualnych projektach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w szczególności w obsłudze reklamacji (doświadczenie w zarządzaniu kampaniami marketingowymi mile widziane)

  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie w stopniu minimum średniozaawansowanym (poziom B2 i wyżej)

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • łatwość w poznawaniu i obsłudze nowych aplikacji oraz systemów informatycznych

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, analityczne i prezentacyjne

  • doświadczenie w kontaktach z klientami

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • system premiowy

  • karta Multisport

  • ubezpieczenie na życie

  • dopłata obiadowa

  • opieka medyczna

  • wsparcie dla rodziców

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe dni wolne

  • home office

  • świeże owoce

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dodatkowy urlop