Oferta pracy

Specjalista ds. Produktów Strukturyzowanych

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie nowych rozwiązań inwestycyjnych strukturyzowanych, dopasowanych do profili inwestycyjnych,

  • współtworzenie oferty produktowej w zakresie produktów inwestycyjnych banku,

  • analiza i bieżący monitoring rynku produktów inwestycyjnych,

  • organizacja obrotu rynku wtórnego dla dotychczasowych inwestycji,

  • współdziałanie w zakresie wprowadzania produktów inwestycyjnych do oferty banku,

  • tworzenie narzędzi i materiałów szkoleniowych wspierających sprzedaż,

  • dokumentowanie i tworzenie procedur oraz modeli wyceny,

  • czynna współpraca z wewnętrznymi jednostkami Banku i Biura Maklerskiego

Nasze wymagania

  • wiedza praktyczna na temat produktów inwestycyjnych i derywatów,

  • dobra znajomość Excel i VBA,

  • samodzielność i umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;

  • pracę w trybie stacjonarnym lub zdalnym (home-office), w zależności od zewnętrznych uwarunkowań i indywidualnych potrzeb;

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia;

  • bogaty pakiet socjalny

  • możliwość współtworzenia oferty inwestycyjnej Banku,

  • możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o najlepsze standardy bankowości.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop