Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. tworzenia treści

HBH

HBH

Wichrowa 28

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w budowie bazy produktowej dla podmiotu z branży łazienkowej oraz wyposażenia wnętrz

  • przygotowywanie opisów produktów dla sklepu e-commerce zgodnie z zasadami SEO

  • tworzenie specyfikacji nowych produktów oraz nadzór nad wprowadzanymi zmianami

  • współpraca z innymi działami w zakresie realizacji projektu

Nasze wymagania

  • min. 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku związanym z tworzeniem opisów produktów dla kanałów e-commerce lub podobne

  • znajomość branży oraz produktów wyposażenia łazienki – mile widziane

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel)

  • znajomość zasad budowania contentu – „lekkie pióro”, płynne posługiwanie się językiem polskim

  • znajomość zasad SEO

  • doświadczenie w pracy z bazami danych produktów – mile wiedziane

  • znajomość rynku e-commerce będzie dodatkowym atutem

  • zdolność do szybkiego uczenia oraz elastyczność w dopasowywaniu się do zmian

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dobre zdolności komunikacyjne

  • samodzielność i inicjatywy w działaniu

  • umiejętność pracy w kilku osobowym zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dużej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • udział w nowym, unikatowym projekcie w obszarach eCommrce B2C

  • wsparcie doświadczonego managementu,

  • możliwość samodzielnej i kreatywnej pracy

  • życzliwość zespołu i bardzo pozytywną atmosferę pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • Multisport

HBH

Jesteśmy prężnie działającą Grupą zrzeszającą jedną z największych w Polsce sieci hurtowni instalacyjnych oraz salonów wyposażenia łazienek.

Nasi pracownicy to pełen zapału zespół, który codziennie podejmuje nowe wyzwania i konsekwentnie rozwija swoje kompetencje.

W związku z planowanym rozwojem w obszarach eCommerce B2B, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. produktów w branży łazienkowej

Przewiń do profilu firmy