Ta oferta pracy jest nieaktualna od 543 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. produktów

  • Warszawa, Dziekanów Leśny (pow. warszawski zachodni), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LGC Standards Sp. z o.o.

    Polska spółka LGC Standards (rok założenia 1991), należąca do Grupy LGC, zajmuje się dostarczaniem do laboratoriów materiałów odniesienia i certyfikowanych materiałów odniesienia. Współpracujemy z klientami z Polski, Bułgarii, Republiki Czeskiej, Słowacji, Litwy, Łotwy, Macedonii, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu i pozostałych państw WNP.

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Dziekanów Leśny (pow. warszawski zachodni)
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Planowanie i realizacja planów marketingu i sprzedaży dla przypisanej grupy produktów
    • Projektowanie sposobów przekazywania informacji o oferowanych wyrobach i opracowywanie tych informacji
    • Utrzymywanie i budowanie relacji z klientami
    • Organizacja i prowadzenie seminariów dla klientów
    • Reprezentowanie firmy podczas targów i konferencji
    • Identyfikowanie potencjalnych klientów
    • Analiza rynku, zbieranie informacji o potrzebach klientów
    • Systematyczne pogłębianie wiedzy na temat oferowanych produktów oraz zagadnień branżowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe chemiczne; dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy laboratoryjnej i praktyczna znajomość zagadnień metrologii chemicznej
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom C1)
    • Bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Gotowość do systematycznych wyjazdów służbowych
    • Prawo jazdy kat. B.

     Mile widziane:

    • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu lub wyposażenia laboratoryjnego
    • Znajomość języka rosyjskiego.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Prywatną opiekę medyczną.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do 28 lutego 2017 roku.

    W zgłoszeniu prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”