Oferta pracy

Specjalista ds. Produktu dla IVF

TK Biotech Sp. z o.o. Sp. k. O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Przedstawiciel czołowych międzynarodowych firm reprezentujących najnowsze technologie w zakresie technik wspomaganego rozrodu, jeden z czołowych dostawców rozwiązań dla Klinik Leczenia Niepłodności w Polsce

poszukuje kandydata/kandydatki do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • tworzenie i nadzór nad realizacją strategii marketingowej produktu/ grupy produktów dedykowanych do  laboratoriów Klinik Leczenia Niepłodności
  • uczestniczenie w tworzeniu planów marketingowych
  • reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych
  • organizacja szkoleń aplikacyjnych i technicznych
  • analiza rynku oraz przeprowadzanie kampanii promujących produkty

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: biolog, embriolog lub pokrewne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub praktyka w laboratorium Kliniki IVF będzie dodatkowo premiowane
  • znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • gotowość do odbywania wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • interesującą pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • liczne szkolenia w kraju i za granicą
  • możliwość ciągłego rozwoju oraz poszerzania swoich umiejętności i wiedzy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • laptop / telefon służbowy / opiekę medyczną

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy