Specjalista ds. Produktu

kaes.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • budowanie kolekcji w zakresie podległej grupy asortymentowej

  • maksymalizacja wyników sprzedaży

  • prognozowanie sprzedaży i poziomu zakupów na przyszłe sezony

  • zarządzanie ceną i promocjami

  • analiza sprzedaży

  • optymalizacja zapasów

  • monitorowanie rynku, analiza konkurencji pod względem trendów, polityki cenowej

  • udział w kontraktacjach kolekcji znanych marek odzieżowych

  • rekomendowanie nowych produktów oraz nowych marek do wprowadzenia do kolekcji

  • zarządzanie budżetem zakupowym

  • obsługa procesu zakupowego, przygotowanie zamówień i monitorowanie ich realizacji

  • przygotowanie prezentacji produktowych

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy stacjonarnej w siedzibie w Malborku

  • wykształcenie wyższe - kierunki ścisłe, ekonomia, zarządzanie, lub pokrewne

  • doświadczenie w pracy w obszarze zarządzania produktem w handlu detalicznym (preferowana branża fashion)

  • umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków i prezentacji rekomendacji

  • biegłość obsługi programów komputerowych: Excel, PowerPoint

  • znajomość trendów rynkowych i zainteresowanie modą

  • umiejętności planowania, negocjacyjne, prezentacyjne,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • zaangażowanie i otwartość na szukanie rozwiązań

  • gotowość do podróży służbowych, krajowych oraz zagranicznych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, pewne wynagrodzenie, system premiowy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z atrakcyjnym produktem – odzież , obuwie akcesoria uznanych marek

  • zniżki pracownicze do 40%

  • dostęp do opieki medycznej Medicover, ubezpieczenia PZU

  • motywujące środowisko pracy (możliwość rozwoju i samorealizacji)

  • kompleksowe wdrożenie do organizacji i stanowiska

  • niekorporacyjna atmosfera w pracy, praca w zgranym zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania, wraz z klauzulą dot. przetwarzania danych.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

kaes.

Sieć sklepów multibrandowych kaes. oferuje odzież, obuwie oraz akcesoria polskich, zagranicznych marek z segmentu casual – sport, takich jak: adidas, Puma, Tom Tailor, New Balance, 4F, Outhorn, Reebok, Skechers, Vans, Under Armour, Cross Jeans, Kappa, Prosto.

Bliskość

Nasze sklepy stacjonarne znajdują się już w ponad 100 miastach na terenie Polski, często są to mniejsze miejscowości, bo sami w takiej działamy. Każdy nasz kolejny sklep powstaje z myślą o tym, że chcemy być jeszcze bliżej Ciebie.

Firma to ludzie

Najsilniejszą stroną firmy są ludzie. Mając zespół doświadczonych osób, działających z pasją i zaangażowaniem, patrzymy w przyszłość z optymizmem. Lubimy pracować razem, by naszym klientom zaoferować wszystko, co najlepsze. Chcesz nas bliżej poznać i pracować w kaes.? Dzieli Cię tylko jedno kliknięcie - aplikuj.

Przewiń do profilu firmy