Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Produktu i Dokumentacji

LiNA Medical Polska

  • Sady (pow. poznański)

    Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (zestawienia materiałowe, instrukcje montażowe, dokumentacja jakościowa);

  • Wsparcie Działu Jakości i Regulatory Affairs w zakresie szeroko rozumianej dokumentacji produktu;

  • Wdrażanie, monitorowanie i kontrola metod wytwarzania / montażu produktu;

  • Identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji oraz proponowanie i wdrażanie rozwiązań w celu ich wyeliminowania;

  • Proponowanie działań mających na celu usprawnienie procesu produkcyjnego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie komunikatywnym;

  • Dobra znajomość rysunku technicznego;

  • Min. dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Kreatywność, samodzielność, komunikatywność;

  • Dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Wiedza z zakresu norm i dokumentacji branży medycznej;

  • Znajomość programów inżynierskich Solid Works / Creo;

  • Znajomość programów ERP;

  • Znajomość programów PDM.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Przyjazną atmosferę w pracy;

  • Ambitną i pełną wyzwań pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy