Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. produktu i marketingu efektywnościowego

Nieruchomosci-online.pl

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • łączenie poszukujących nieruchomości z tymi, którzy je oferują; wszystkie Twoje zadania będą się skupiały wokół poszukiwania źródeł wartościowych leadów i dostarczania ich wprost do profesjonalistów działających na rynku nieruchomości;

  • prace koncepcyjne nad rozbudową funkcjonalności Nieruchomosci-online.pl dla grupy klientów biznesowych, zgodnej ze strategią marki;

  • przygotowywanie i prowadzenie kampanii reklamowych – Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads, Criteo oraz w innych systemach reklamowych;

  • monitorowanie, testowanie i wprowadzanie usprawnień w kampaniach w celu podnoszenia ich wyników;

  • dogłębne poznanie użytkowników z segmentu B2B, person i ich ścieżek (CJ), wykorzystanie tej wiedzy do budowy coraz wyższej jakości customer experience;

  • śledzenie trendów, nowości rynkowych i działań konkurencji, definiowanie szans i zagrożeń.

Nasze wymagania

  • oczekujemy kreatywności i nieszablonowego myślenia;

  • wrodzonej dociekliwości, chęci stałego ulepszania tego, co stworzyłeś;

  • umiejętności analizy i interpretacji danych marketingowych, wyciągania z nich wniosków;

  • znajomości podstawowych zasad UX, wiedzy na temat zachowań użytkowników i umiejętnego jej wykorzystania;

  • umiejętności przetwarzania danych, szukania zależności i proponowania nowych rozwiązań na ich podstawie;

  • umiejętności przeprowadzenia bardzo dobrego researchu, wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań pasujących do konkretnego obszaru;

  • doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google Ads lub Social Ads (Facebook Ads, LinkedIn Ads);

  • doświadczenia w pracy na kampaniach z budżetami powyżej 50 tys. zł/mies.;

  • udokumentowania przykładowych kampanii, którymi chciałbyś się nam pochwalić (case study);

  • znajomości narzędzia Google Analytics lub Facebook Business Manager i Piksel Facebook – umiejętności korzystania z nich w celu optymalizacji skuteczności kampanii;

  • umiejętność optymalizacji kampanii, prowadzenia testów A/B;

  • znajomość narzędzi Google Data Studio i Google Tag Manager.

To oferujemy

  • dobraną do preferencji formę zatrudnienia;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego wraz z opcją ubezpieczenia bliskich;

  • możliwość rozwoju przy różnorodnych, ciekawych i ambitnych projektach, które docierają do milionów użytkowników;

  • zadania wymagające nieszablonowego i twórczego myślenia;

  • wsparcie doświadczonego zespołu;

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie;

  • przyjazną atmosferę w firmie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Jak się u nas pracuje

Od kilkunastu lat w Nieruchomosci-online.pl tworzymy zaawansowane narzędzie dla rynku nieruchomości, mając swój wkład w jego ciągły rozwój. Działamy zespołowo. Pracujemy zwinnie. Stawiamy na kreatywność w rozwiązywaniu problemów. Wszystkie zespoły potrzebne do sprawnego funkcjonowania mamy na miejscu, „u siebie“, co powoduje, że pracujemy w sposób zorganizowany i komunikujemy się lepiej. Z nami zyskasz poczucie wpływu na to, co finalnie dostarczamy użytkownikom.

Dział marketingu Nieruchomosci-online.pl, którego będziesz częścią jest zwinnym, samoorganizującym się, zaangażowanym zespołem. Jeżeli będziesz chciał(a), Twoje zadania i odpowiedzialność mogą wykroczyć poza obszar, o którym tu piszemy. Wszystko zależy od Twojej wiedzy, pomysłu, zaangażowania oraz umiejętności współpracy.

Jeżeli jesteś osobą samodzielną, masz silne poczucie odpowiedzialności. Potrafisz wyciągać wnioski, proponować nowe, coraz lepsze rozwiązania. Nie lubisz monotonii i samodzielnie szukasz usprawnień i nowych rozwiązań. Nie czekasz, aż ktoś wskaże problem, bo potrafisz taki zauważyć samodzielnie. Jesteś dociekliwa/y na tyle, by w sytuacji, gdy panuje pozorny spokój, tym bardziej sprawdzić, czy rzeczywiście tak jest. Jeżeli jesteś osobą, która będzie zgłębiała problem, by rozłożyć go na czynniki pierwsze. Potrafisz i lubisz drążyć temat dopóki nie znajdziesz satysfakcjonującego rozwiązania. To jest to praca dla Ciebie.

Nieruchomosci-online.pl - to portal ogłoszeniowy, na którym znajdziesz najwięcej ofert nieruchomości z całej Polski, ponieważ jesteśmy zarówno w największych miastach, jak i w mniejszych gminach. Szybko i wygodnie znajdziesz mieszkanie, dom lub działkę, które będą dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Z nami zyskasz pełny obraz rynku, a w podjęciu trafnej decyzji pomogą Ci najdokładniej zaprezentowane nieruchomości i kompleksowa baza wiedzy.

Przewiń do profilu firmy