Ta oferta pracy jest nieaktualna od 564 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Produktu i Sprzedaży

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej firmy produkcyjnej z sektora dóbr konsumenckich premium, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Produktu i Sprzedaży.

    SPS/OR/1116

    Opis Stanowiska

    • osiąganie założonych celów sprzedażowych
    • przeprowadzanie szkoleń produktowych dla klientów i konsumentów
    • zapewnienie najlepszej wizualizacji produktów w dystrybucji
    • udział w targach regionalnych oraz dniach otwartych
    • udział w procesach marketingowych i procesach budżetowania w firmie
    • 5-dniowy tydzień pracy z częściowym włączeniem sobót i niedziel

    Wymagania

    • gotowość do pracy w weekendy
    • min. 3-5 lat doświadczenia w sprzedaży / prowadzeniu szkoleń produktowych
    • min. średnie wykształcenie
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • wysoki poziom inicjatywy i motywacji, a także umiejętność pracy w zespole
    • doświadczenie w pracy z działem marketingu w celu wsparcia działań sprzedażowych
    • prawo jazdy kat.B

    Nasz Klient oferuje

    • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • mozliwość rozwoju w strukturach firmy
    • pakiet szkoleń wdrażających
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

    Agencja zatrudnienia (nr licencji 3260)
    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    Devonshire WARSZAWA
    Al. Jerozolimskie 56C
    00-803 Warszawa
    +48 22 820 93 60
    [email protected]

    Devonshire WROCŁAW

    Ofiar Oświęcimskich 19
    50-09 Wrocław
    +48 797 021 610

    Devonshire POZNAŃ
    ul. Bukowska 12
    60-810 Poznań
    +48 61 865 38 88

    Devonshire KATOWICE

    ul. Konduktorska 33
    40-155 Katowice
    +48 667 807 408