Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Produktu

Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.

  • Jeżowe (pow. niżański)

    Jeżowe (pow. niżański), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji technologicznej, specyfikacji nowych produktów,

  • opracowywanie opakowań/etykiet produktów ( zakres żywnościowy ),

  • weryfikacja i dobór dostawców surowców i materiałów opakowaniowych,

  • współpraca z Sekcją Jakości i Sekcją Produkcji.

Nasze wymagania

  • osoba energiczna, otwarta na zmiany,

  • oczekiwane wykształcenie / doświadczenie : technologia żywności lub pokrewne,

  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, sumienność i skrupulatność.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju poprzez szeroki zakres realizowanych projektów.

Aplikacje (CV i ewentualnie list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

Jesteśmy producentem pieczywa świeżego , pieczywa chrupkiego na zakwasie naturalnym, przekąsek oraz wypiekanych batonów zbożowych. Współpracujemy z wiodącymi sieciami handlowymi w Polsce, oraz rozwijamy sprzedaż eksportową. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista d.s. Produktu

Przewiń do profilu firmy