Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. produktu- kupiec - branża chemiczna

Hoffmann Doradztwo Szkolenia Tomasz HoffmannO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z dostawcami
  • Ustalanie (zasad lub szczegółów) współpracy operacyjnej z dostawcami
  • Nadzór nad poprawnością realizacji umów współpracy
  • Tworzenie i aktualizowanie bazy danych dostawców
  • Analiza ryku śledzenie trendów rynkowych, przygotowanie rozwiązań w celu wsparcia sprzedaży
  • Raportowanie działań zgodnie z wymogami firmy
  • Sporządzenie analiz sprzedażowych, raportów i zestawień
  • Tworzenie/współtworzenie planów promocyjnych dla grup produktowych

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zakupami w branży chemicznej
  • Dobra znajomość narzędzi MS Office - Word, Excel, PowerPoint
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Umiejętność budowania relacji z partnerami biznesowymi zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji
  • Umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z osobami z innych pionów organizacji
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie, dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Rozwój zawodowy
  • Pracę w dynamicznie działającej firmie i zespole zaangażowanych współpracowników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z planem bonusowym wynikającym z osiąganych rezultatów
  • Wszelkie potrzebne narzędzia pracy
  • Nowoczesną przestrzeń biurową doskonale zaaranżowaną do pracy

Etapy rekrutacji

1

zostanie przeprowadzony w sposób zdalny

2

zostanie przeprowadzony w centrali spółki

Hoffmann Doradztwo Szkolenia Tomasz Hoffmann

Poszukujemy pracownika dla naszego Klienta, dużego przedsiębiorstwa mającego swoją centralę w południowej części Wielkopolski, firmy z branży technicznej o zasięgu ogólnopolskim, posiadającej wieloletnie doświadczenie również w handlu detalicznym i hurtowym, zatrudniającej ponad 300 pracowników.

Specjalista ds. produktu- kupiec - branża chemiczna, dolnośląskie