Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Produktu Morskiego

  • Piaseczno, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DHL Global Forwarding to wiodący gracz na globalnym rynku logistycznym świadczący usługi w zakresie spedycji morskiej i lotniczej. Skupiamy grono najlepszych specjalistów w branży, którzy nieustannie rozwijają gamę oferowanych rozwiązań logistycznych, usprawniają procesy operacyjne i sprzedażowe tak, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta.

    Ponad połowa naszych pracowników jest z nami co najmniej od 5 lat.

    Miejsce pracy: Piaseczno

    Obowiązki na stanowisku:

    • Tworzy rozwiązania logistyczne dla klientów i przygotowuje do nich konkurencyjne oferty
    • Negocjuje stawki zakupowe z dostawcami firmy
    • Współpracuje z innymi działami i oddziałami firmy na świecie
    • Przygotowuje oferty firmy do przetargów we frachcie morskim
    • Śledzi trendy rynkowe i poczynania konkurencji dopasowując taktykę działania firmy na rynku
    • Rozwija i nadzoruje realizację strategii rynkowej Produktu Morskiego na poziomie krajowym (strategia globalna, regionalna i lokalna)

    Wymagania:

    • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie frachtu morskiego
    • Dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację biznesową
    • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
    • Nastawienie na pracę zadaniową i realizację założonych celów
    • Doświadczenie i umiejętność pracy pod presją czasu
    • Umiejętność pracy w zespole, team-spirit

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie – Lidera w branży logistycznej
    • Możliwość rozwoju umiejętności miękkich oraz biznesowych, jak również dalszego
      rozwoju zawodowego wewnątrz struktur firmy;
    • Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w obszarze
      spedycji oraz ich codzienne merytoryczne wsparcie.
    • Bogaty pakiet benefitów oraz pakiet socjalny, codziennie świeże owoc w biurze
    • Coroczne rodzinne majówki oraz wyjazdy integracyjne

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie
    aplikacji (CV i list motywacyjny) w ciągu
    14 dni od daty ukazania się ogłoszenia
    za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

    Prosimy o dopisanie w tytule wiadomości
    numeru referencyjnego.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się ze wszystkimi osobami spełniającymi nasze oczekiwania.

    Dodatkowe informacje: www.dhl.com.pl

    W CV prosimy o dopisanie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.