Oferta pracy

Specjalista ds. Produktu / Project Manager

PGB Human ResourcesO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 4 gru 2020
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, producenta z branży fmcg, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
PM_1119_BIA_WAI

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za proces powstawania nowego produktu aż do momentu wprowadzenia go do sprzedaży.
  • Odpowiedzialność za przepływ informacji pomiędzy działami w firmie.
  • Współpraca z innymi działami i specjalistami.
  • Motywowanie zespołu.
  • Tworzenie harmonogramów, odpowiedzialność za ich dotrzymywanie.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętności z zakresu prowadzenia projektów.
  • Mile widziana znajomość angielskiego albo rosyjskiego.
  • Kreatywność.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Uporządkowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, tablet).
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Region Zachodni
ul. Reglowa 3
60-113 POZNAŃ
tel. +48 61 85 33 141
Region Wschodni
Aleje Jerozolimskie 123a
02-001 WARSZAWA
tel. +48 22 370 23 60
Region Północny
ul. Lęborska 3b
80-386 GDAŃSK
tel. +48 58 350 60 58
Region Południowy
ul. Mielęckiego 10
40-302 KATOWICE
tel. +48 32 331 60 64
Region Płd.-Zach.
ul. Legnicka 52
54-204 WROCŁAW
tel. +48 71 308 40 41
Region Płd.-Wsch.
al. 3 Maja 9
30-062 KRAKÓW
tel. +48 12 357 20 78
Region Centrum