Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. produktu samochody dostawcze

Mercedes-Benz Sosnowiec

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Gottlieba Daimlera 1

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesu sprzedaży i doradztwo poprzez przekazywanie informacji i udzielanie odpowiedzi klientom na temat specyfikacji, zastosowanych technologii i ich funkcjonalności produktów

  • Udział w jazdach testowych

  • Wsparcie Doradców Handlowych w obiegu dokumentacji oraz pracy z systemami handlowymi

  • Promowanie wizerunku marki i reprezentowanie firmy na targach , eventach i konferencjach

  • Ciągłe doskonalenie wiedzy z zakresu produktów

  • Przestrzeganie przyjętych standardów jakości i obsługi Klientów

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu motoryzacji

  • Odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Otwartość i chęć uczenia się

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie średnie

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta i/lub doradztwa

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Praca w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym

  • Szansa na rozwój zawodowy ze stabilną i pozytywnie postrzeganą marką motoryzacyjną

  • Liczne szkolenia produktowe i personalne

  • Pakiet opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Mercedes-Benz Sosnowiec Sp. z o.o. działa od 2002 roku jako spółka koncernu Daimler AG. Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem pojazdów marki Mercedes-Benz i smart.

Przewiń do profilu firmy