Specjalista ds. Produktu - Skrzynie Biegów Segment Ciężarowy

Grupa Inter CarsO firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie i rozwój oferty towarowej podległej linii asortymentowej
  • kontrola procesu zamówień, dostaw i zarządzanie zapasem magazynowym
  • współpraca i negocjacje z dostawcami
  • analizy rynkowe cen i ofert konkurencji
  • współpraca i wsparcie produktowe sieci sprzedaży Inter Cars
  • realizacja celów zakupowo/sprzedażowych
  • wsparcie sprzedaży poprzez aktywne uczestnictwo w projektach prosprzedażowych

Nasze wymagania

  • znajomość budowy pojazdów mechanicznych (ciężarowych)
  • znajomość budowy skrzyń biegów pojazdów mechanicznych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – mile widziane
  • umiejętność wykonywania analiz biznesowych i przygotowywania prezentacji
  • znajomość systemu SAFO będzie dodatkowym atutem
  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi
  • dostęp do szkoleń i możliwość rozwoju
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • nowoczesne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Czy wiedziałeś, że Inter Cars S.A. jest liderem w dystrybucji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo Wschodniej?

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?

Wejdź na www.intercars.eu

Specjalista ds. Produktu - Skrzynie Biegów Segment Ciężarowy, podkarpackie