Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Produktu

Tapflo Sp. z o.o.

  • Czatkowska 4B, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Czatkowska 4B

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie wiedzą o produktach w firmie Tapflo,

  • Zarządzanie relacją z dostawcami produktów,

  • Codzienne doradztwo techniczne i aplikacyjne na potrzeby Działu Handlowego,

  • Aktywna promocja produktów Tapflo,

  • Prowadzenie szkoleń produktowych,

  • Stały kontakt telefoniczny i e-mailowy z partnerami z całego świata.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: Mechanika i budowa maszyn, Technologia Chemiczna, Inżynieria Chemiczna i Procesowa (mile widziani kandydaci bez doświadczenia zawodowego),

  • Biegła znajomość języka angielskiego – w tym język techniczny (min. B2),

  • Ciągła chęć poszerzania swojej wiedzy i umiejętności,

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w małym zespole,

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień eksploatacji urządzeń mechanicznych,

  • Znajomość zagadnień techniki pompowej,

  • Ogólna wiedza w zakresie procesów technologicznych stosowanych do produkcji w różnych gałęziach przemysłu,

  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego - szkolenia w kraju i zagranicą,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku i w przyjaznej atmosferze.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Sposób aplikowania

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ do dnia 26.10.2022 r. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy w centrali naszej firmy na następujące stanowisko:

Przewiń do profilu firmy