Oferta pracy

Product Manager

TZMO SAO firmie

TZMO SA

Stanisława Żółkiewskiego 20/26

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie ofertą wyrobów higienicznych w ramach podlegającej marki,

  • kształtowanie wizerunku marek konsumenckich i strategii produktów na rynku globalnym,

  • koordynowanie i inicjowanie projektów związanych z rozwojem oferty produktowej - wdrażanie nowych wyrobów, modyfikacje istniejących,

  • harmonogramowanie prac wdrożeniowych i kontrola nad terminowym ich wykonywaniem,

  • efektywne prowadzenie oraz długofalowe zarządzanie cyklem życia produktu,

  • pozyskiwanie, monitorowanie i analiza informacji o rynku i konkurencji oraz podejmowanie na ich podstawie działań w zakresie podlegającej oferty produktowej,

  • ścisła współpraca z działami: sprzedaży, R&D, finansowymi, logistyką oraz agencją reklamową w zakresie oferty produktowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane marketingiem, zarządzaniem projektami),

  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu produktami lub zarządzaniu marką (produkty FMCG),

  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji projektów,

  • kreatywność oraz własna inicjatywa w myśleniu i działaniu,

  • analityczne podejście,

  • umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji biznesowych,

  • dokładność, sumienność i terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - poziom minimum B2.

Mile widziane

  • podstawowa znajomość języka rosyjskiego lub gotowość do nauki,

  • znajomość programów graficznych.

To oferujemy

  • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,

  • stabilność - zatrudnimy Cię na umowę o pracę na pełen etat,

  • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, PPE),

  • ciekawą i pełną wyzwań praca,

  • przyjazną atmosferę,

  • współpracę z profesjonalistami,

  • rozwój - możliwość udziału w szkoleniach oraz perspektywa awansu.

TZMO SA

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Przewiń do profilu firmy