Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. produktu – traktory New Holland

CNH Industrial Polska Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań w terenie w celu intensyfikacji sprzedaży detalicznej (demonstracja i promowanie maszyn w terenie oraz organizacja wydarzeń dla klientów)
  • Raportowanie lokalnych działań terenowych i dzielenie się najlepszymi praktykami, również w zakresie demonstracji maszyny (maszyny, opinie klientów), aby zapewnić optymalną prezentację produktów New Holland
  • Organizacja i prowadzenie lokalnych szkoleń demonstracyjnych i terenowych (polowe / u dealera / u klienta / dla dziennikarzy / dla szkół)
  • Wsparcie sieci dystrybucyjnej w terenie, wsparcie techniczne dealera i na poziomie klienta
  • Współpraca z działami jakości i inżynieringu przy zgłaszaniu oraz analizie problemów technicznych;
  • Odpowiedzialność za koordynację lokalnego planu szkoleń handlowych i produktowych w celu rozwijania i utrzymywania umiejętności sprzedawców u dystrybutorów
  • Wizyty u klientów wraz z zespołem sprzedaży New Holland w celu zawarcia transakcji
  • Wsparcie targów i wydarzeń branżowy rolniczej;
  • Prezentacja i demonstracja produktów w prasie oraz wsparcie wydarzeń dla dealerów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość maszyn rolniczych i związanej z nimi działalności
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word / Excel / PowerPoint / Teams)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dobra komunikacja i umiejętności interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy dealerami maszyn rolniczych

To oferujemy

  • Etat w CNH Industrial Polska Sp. z o.o.
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w dynamicznym zespole i międzynarodowym środowisku

CNH Industrial Polska Sp. z o.o.

CNH Industrial jest globalnym liderem w sektorze dóbr kapitałowych, z ugruntowanym doświadczeniem branżowym, szeroką ofertą produktów i przedstawicielstwami na całym świecie. Każda z marek należących do koncernu cieszy się międzynarodową renomą w poszczególnych sektorach: Case IH, New Holland Agriculture i Steyr – ciągniki i maszyny rolnicze; Case i New Holland Construction – maszyny budowlane; Iveco – pojazdy użytkowe; Iveco Bus i Helieuz Bus – autobusy i autokary; Iveco Astra – pojazdy przeznaczone do eksploatacji w kamieniołomach i na placach budowy; Magirus – pojazdy pożarnicze; Iveco Defence Vehicles – pojazdy dla wojska i służb obrony cywilnej oraz FPT Industrial – silniki i układy przeniesienia napędu.

Specjalista ds. produktu – traktory New Holland, kujawsko-pomorskie