Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Analizy Produktu w Branży Automotive

WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNEO firmie

  • Jawczyce (pow. warszawski zachodni)
    Jawczyce (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obserwacja i analiza odpowiedniego segmentu rynku ze szczególnym uwzględnieniem trendów i zmian, potencjału i zachowania klientów;
  • Monitorowanie i analizowanie informacji o rynku i działaniach konkurencji;
  • Śledzenie rozwoju sprzedaży i marż produktów;
  • Monitorowanie cyklu życia produktów oraz ich pozycjonowanie cenowe;
  • Wsparcie działań marketingowych w celu zwiększenia efektywności sprzedaży i rozpoznawalności marki;
  • Ścisła komunikacja z Biurem Sprzedaży i Marketingu oraz Biurem Rozwoju Biznesu;
  • Tworzenie niezbędnych statystyk, raportów, analiz i prezentacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Mile widziane doświadczeniem w zarządzaniu kategoriami produktów oraz znajomość trendów rynkowych w branży automotive;
  • Praktyczna znajomość pakietu Office (Excel, Word, PowerPoint);
  • Umiejętność prowadzenia badań z wykorzystaniem źródeł internetowych;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i zarządzania czasem;
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do programu sportowego;
  • Świadczenia z ZFŚS;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w miłym i inspirującym zespole;
  • Zapewnimy bezpłatny transport z Warszawy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wypoczynku

WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE

WUZETEM to producent komponentów do układów wtryskowych stosowanych w silnikach wysokoprężnych, działający od 1951 roku pod własną, rozpoznawalną marką na światowym rynku części zamiennych (Automotive Aftermarket).

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNY TRANSPORT DO PRACY

Miejsce pracy: Jawczyce, gm. Ożarów Mazowiecki - zapewnimy bezpłatny transport z Warszawy

Rekrutacja prowadzona zdalnie oraz w siedzibie firmy.

Specjalista ds. Analizy Produktu w Branży Automotive, Jawczyce (pow. warszawski zachodni)