Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. produktu w dziale zakupów - klimatyzacja

LEDIN GROUP sp. z o.o.O firmie

  • Tobolice (pow. ostrołęcki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

LEDIN GROUP sp. z o.o.

Dębowa 1

Tobolice (pow. ostrołęcki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzenie grupy produktów do oferty firmy - urządzenia klimatyzacyjne;
  • przygotowywanie informacji produktowych, katalogów oraz cenników;
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej;
  • prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników oraz klientów firmy;
  • bezpośrednia współpraca z zagranicznymi fabrykami odnośnie dostępności urządzeń, części zamiennych oraz wiedzy technicznej;
  • bieżące wsparcie dla struktur sprzedaży;
  • uczestnictwo w szkoleniach, targach oraz innych wydarzeniach branżowych.

Nasze wymagania

  • znajomość branży z zakresu klimatyzacji i urządzeń dostępnych na rynku;
  • znajomość najnowszych rozwiązań technicznych w zakresie klimatyzacji i wentylacji;
  • język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • mile widziane umiejętności w łączeniu urządzeń klimatyzacyjnych z rozwiązaniami smart home.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • pracę zespole nastawionym na rozwój własny i firmy;
  • zdobywanie doświadczenia poprzez kontakt z dostawcami i klientami z całego świata;
  • możliwość udziału w międzynarodowych wydarzeniach branżowych;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • samodzielne stanowisko pracy;

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników

O nas

LEDIN GROUP Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży elektro-technicznej z siedzibą w Tobolicach k/Ostrołęki. Działamy w branży oświetleniowej od 2009 roku. W związku z rozwojem firmy poszukujmy pracownika do działu Zakupów na stanowisko Specjalisty ds. produktu w dziale zakupów - klimatyzacja

Specjalista ds. produktu w dziale zakupów - klimatyzacja, Dębowa 1, Tobolice (pow. ostrołęcki)