Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Produktu

Force Recruitment International

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy Super Prezenty poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. Produktu. Firma Super Prezenty działa na rynku polskim od 2012 i należy do międzynarodowej grupy Gera Dovana. Oferuje nietuzinkowe prezenty, przeżycia w formie eleganckich kart podarunkowych na lot balonem, jazdę szybkim samochodem, kurs gotowania, romantyczną kolację, orientalny masaż i wiele innych.

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie nowych produktów i kategorii oraz odpowiedzialność za ich wyniki;

  • Pozyskiwanie nowych dostawców produktów i współpraca z nimi;

  • Negocjowanie umów;

  • Prowadzenie wielu projektów w tym samym czasie;

  • Analizowanie trendów rynkowych i grup docelowych;

  • Zarządzanie kategoriami produktów na stronie internetowej i w punktach sprzedaży;

Wymagania pracodawcy

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenie w sprzedaży/promocji produktów

  • Wysokie standardy w pracy z klientem oraz umiejętności budowania długofalowych relacji;

  • Kreatywność i ciekawość świata;

  • Zorientowanie na osiąganie celów, wielozadaniowość;

  • Kilkuletnie doświadczenie w negocjacjach;

  • Umiejętność budowania otwartej komunikacji;

  • Umiejętność ustalania priorytetów;

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów;

  • Samodyscyplina;

  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie

  • Chęć do stałej nauki i zdobywania doświadczeń;

  • Dobra umiejętność obsługi programów komputerowych pakietu Microsoft Office;

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym otoczeniu biznesowym

  • Stanowisko o dużym stopniu samodzielności i odpowiedzialności;

  • Pakiet medyczny;

  • Możliwość awansu w strukturach firmy;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Pozytywna atmosfera w pracy.