Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. produktu

Prouve Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynację działań związanych z wprowadzaniem produktów na rynek

  • Tworzenie strategii promocji produktów zgodnie z ogólną polityką marketingową firmy

  • Opracowywanie materiałów marketingowych wspierających sprzedaż

  • Wyszukiwanie gadżetów, negocjowanie cen oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów adekwatnie do istniejących potrzeb, poszukiwanie nowych dostawców

  • Współpraca przy tworzeniu i zarządzaniu stronami internetowymi

  • Koordynacja tłumaczeń tekstów na stronę www, materiałów wsparcia

  • Bieżący monitoring produktów w zakresie: potrzeb i preferencji klientów, działań konkurencji, rozwoju rynku.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu marketingu produktowego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętności negocjacyjne i organizacyjne

  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu projektów

  • Znajomość rynku gadżetów i materiałów wsparcia sprzedaży

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dużą samodzielność działania

  • Benefity

  • owoce

Prouve Sp. z o.o. Sp.K.

Jesteśmy polską marką o międzynarodowym zasięgu, jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w swojej branży w Europie. Nasze produkty dostępne są w kilkudziesięciu krajach europejskich oraz w Rosji i Mongolii. Specjalizujemy się w produkcji perfum dla kobiet i mężczyzn z francuskich olejków zapachowych, a także kosmetyków kolorowych, do pielęgnacji ciała oraz perfumowanych kosmetyków i środków czystości do wnętrz.

Przewiń do profilu firmy