Specjalista ds. produktu z j. niemieckim

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Rolladen Group

Rolladen Group jest prężnie rozwijającą się firmą produkcyjno-handlową w branży bram garażowych i rolet zewnętrznych. Nasz sklep internetowy rolladenplanet.de jest jednym z liderów na rynku niemieckim w sprzedaży internetowej produktów z naszej branży. Firma Rolladen Group działa również aktywnie na rynku austriackim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Zadania:

  • Kreowanie i planowanie właściwych form narracji i komunikacji dla produktów
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych, sprzedażowych, o treści poradnikowej
  • Współpraca z działem e-commerce w zakresie prowadzonej komunikacji produktowej (wsparcie merytoryczne i językowe)
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanego produktu i możliwości jego wykorzystania
  • Współpraca przy kreowaniu strategii sprzedaży marki
  • Analiza konkurencji

Oczekiwania:.

  • Warunek konieczny -  biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (z naciskiem na znajomość języka technicznego w piśmie)
  • Minimum roczne doświadczanie w pracy na podobnym na stanowisku
  • Umiejętność raportowania o zmianach wymagań w stosunku do produktu na podstawie informacji przekazywanych z działu obsługi klienta.
  • Wykształcenie techniczne i doświadczanie z produktem technicznym
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z e-commerce

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Ciekawą i twórczą pracę przy niepowtarzalnym projekcie o zasięgu międzynarodowym
  • Wybitnie dobrą i przyjazną atmosferę w pracy (u nas nie będziesz tylko liczbą w statystyce)
  • Rozwój zawodowy w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w naszym wysokiej klasy biurze we Wrocławiu (Racławicka Center, na terenie kompleksu znajduje się obiekt rekreacyjny z dużym stawem)
  • Pakiet benefitów (sportowy, opieka medyczna)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się