Specjalista ds. Prognoz i Optymalizacji Systemów

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-06-14
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2018-07-14)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Poznań
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Jeśli jesteś zainteresowany dalszym wdrożeniem i optymalizacją systemu SAP Forecasting and Replenishment wykorzystywanym w Żabce do prognozowania sprzedaży i odnawiania zapasów w Centrach Logistycznych, to to jest miejsce dla Ciebie!

    Twoje zadania:

    • praca optymalizacyjna w modułach systemu SAP do prognozowania i składania zamówień
    • analiza zachowania sprzedaży indeksów
    • dbałość o dopasowanie modelu prognostycznego do rzeczywistej sprzedaży
    • określanie wpływu działań promocyjnych na poziom sprzedaży
    • zarządzanie profilami, parametrami, które mają wpływ na jakość prognoz sprzedaży
    • tworzenie dokumentacji, prezentacji na temat wprowadzonych rozwiązań oraz szkolenie planistów zapasu z nowych rozwiązań
    • zapewnienie ciągłości funkcjonowania systemu do prognozowania
    • udział w projekcie udoskonalania programu do prognozowania i automatyzacji zamówień

    Oczekujemy od Ciebie:

    • 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży FMCG)
    • doświadczenia w prognozowaniu popytu
    • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel) – weryfikowane w trakcie rekrutacji
    • doświadczenia w pracy na hurtowni danych
    • podstawowej wiedzy na temat zarządzania zapasami
    • dobrej znajomości języka angielskiego
    • wysokich umiejętności komunikacyjnych i pracy zespołowej
    • umiejętności pracy pod presją czasu
    • orientacji na wynik
    • umiejętności analitycznego myślenia

    Oferujemy:

    top
    • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • dostęp do wielu narzędzi analitycznych
    • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy
    • lokalizację biura w centrum Poznania
    • przyjazną atmosferę pracy
    • możliwość udziału w projektach Departamentu Logistyki
    • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
    top