Specjalista ds. Prognozowania i Zarządzania Danymi Pomiarowymi

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie prognoz zapotrzebowania na energię i gaz.
  • Pozyskiwanie i przetwarzanie danych pomiarowych na potrzeby rozliczeń klientów, kontroli oraz bilansowania.
  • Współpraca z Operatorami Systemów Dystrybucyjnych oraz POB w zakresie poprawności udostępnianych danych.
  • Wsparcie merytoryczne dla zespołów reklamacji i obsługi klienta.
  • Wsparcie merytoryczne przy rozwoju systemu pomiarowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, ekonomiczne).
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel.
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Znajomość funkcjonowania rynku energii, gazu oraz giełdy towarowej w Polsce.
  • Znajomość prawa energetycznego.

To oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różne formy podnoszenia kwalifikacji.
  • Stabilną, długotrwałą współpracę w ramach zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, nauka jęz. angielskiego).
  • Dostęp do usług oferowanych przez Grupę na korzystnych warunkach (oferty pracownicze).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: AB/SPZDP/JJ/2303

Specjalista ds. Prognozowania i Zarządzania Danymi Pomiarowymi, Konstruktorska 4, Mokotów, Warszawa