Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Prognozowania Popytu

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 11.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech i na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do większości krajów na świecie, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

Obecnie Grupa KAN prowadzi rekrutację na stanowisko:

Nr ref. PP/1/2018
Miejsce pracy: Białystok

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ścisłe tj. informatyka, matematyka, statystyka lub ekonomia,
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w jednym z obszarów: zarządzanie popytem, zapasami lub produkcją,
  • Zaawansowana znajomość MS Excel,
  • Doskonałe zdolności analityczne i logicznego myślenia,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem,
  • Dobre zdolności interpersonalnych i nastawienie na pracę w zespole,
  • Umiejętność tworzenia makr w VBA będzie dodatkowym atutem.

Zadania na stanowisku:

  • Krótko i długookresowe prognozowanie sprzedaży w oparciu o metody ilościowe,
  • Rozwój modelu prognozowania i nowych narzędzi usprawniających proces,
  • Przygotowywanie analiz na potrzeby identyfikacji trendów sprzedaży,
  • Modyfikowanie prognoz na podstawie jakościowych informacji o planowanych akcjach marketingowych, znajomości rynku, modelu biznesowego organizacji i innych czynników,
  • Monitorowanie dokładności prognoz i identyfikacja czynników zaburzających osiągane wyniki,
  • Nadzór nad poprawnością danych w bazach danych.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie o międzynarodowych strukturach
  • możliwość rozwoju zawodowego i konwersacji w językach obcych
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju (szkolenia)
  • paczki świąteczne dla pracowników oraz ich dzieci (+imprezy choinkowe)
  • tematyczne imprezy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + List Motywacyjny)
za pomocą przycisku Aplikuj

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji Grupy KAN (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.)

bottom