Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. prognozowania zapotrzebowania

TAURON SprzedażO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prognozowanie zapotrzebowania na energię elektryczną i paliwo gazowe
  • Realizacja umów związanych z zakupem energii elektrycznej, praw majątkowych i gazu
  • Prowadzenie rozliczeń niestandardowych umów sprzedaży energii elektrycznej i gazu
  • Bieżąca analiza raportów sprzedażowych w zakresie realizacji sprzedaży energii elektrycznej, praw majątkowych i gazu
  • Bieżąca analiza stanu prawnego w zakresie regulacji dotyczących handlu energią elektryczną i gazem
  • Rozwój narzędzi wspomagających realizację zadań operacyjnych
  • Sporządzanie i zawieranie umów zakupu energii elektrycznej i gazu

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne lub ekonomiczne
  • 2 lata doświadczenia zawodowego
  • Znajomość regulacji normujących zasady działania rynku energii elektrycznej, praw majątkowych i gazu
  • Biegła znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel, w tym VBA
  • Zainteresowanie w zakresie konstruowania modeli prognostycznych i ekonometrycznych
  • Umiejętność współpracy w zespole i orientacja na rezultat
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w działaniu
  • Terminowość, samodyscyplina i dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Zaangażowanie, inicjatywa i dynamizm w działaniu
  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Możliwość pracy w Spółce, która wchodzi w skład jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • program wdrożeniowy
  • udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników. Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Aktualne oferty pracodawcy
TS/2022/11/04

Specjalista ds. prognozowania zapotrzebowania, Kraków