Oferta pracy

Specjalista ds. Programowania PLC / Dział Innowacji Maszyn

Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o.

  • Adama Mickiewicza 52, Wronki
    Wronki, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Adama Mickiewicza 52

Wronki

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie robotów

  • Instalacja urządzeń

  • Projekty układu sterowania elektrycznego

  • Programowanie PLC i paneli dotykowych

  • Programowanie systemów wizyjnych

  • Programowanie skanerów (kod kreskowy; kod QR)

  • Konfiguracja i programowanie sieci Ethernet

  • Konfiguracja i programowanie sieci PLC

  • Uruchamianie nowych wdrożonych maszyn i innowacji

  • Szkolenia pracowników Utrzymania Ruchu i Produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego z zakresu konstrukcji maszyn lub mechatroniki

  • Mile widziane 2 letnie doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu, konstrukcji maszyn, automatyzacji lub innowacji

  • Znajomości zagadnień związanych z automatyką przemysłową (wdrożenie maszyn, programowanie robotów, programowanie PLC)

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej (również w języku angielskim)

  • Umiejętności wykonywania prostych czynności elektrycznych i mechanicznych

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym w mowie i piśmie (z szczególnym uwzględnieniem słownictwa branżowego)

To oferujemy

  • Pomoc przy relokacji- wparcie finansowe na wynajem mieszkania

  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z Bonem na Zasiedlenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie– 90% Naszej Kadry Zarządzającej pozyskano w ramach struktur wewnętrznych i awansów

  • Wiele wyzwań i ambitnych zadań - każdego dnia uczymy się czegoś nowego

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - po roku umowa na stałe

  • Atrakcyjny system premiowy – premie półroczne

  • Bonus finansowy na Święta

  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne dostosowane do potrzeb- rocznie organizujemy ponad 200 szkoleń dla Naszych pracowników

  • Prace w młodym zespole

  • Możliwość korzystania z dofinansowania do benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Benefit Multisport (50% dofinansowania z firmy)

  • stołówkę pracowniczą z bogatym wyborem przekąsek oraz dań obiadowych w dobrych cenach; dofinansowanie do obiadów koreańskich

  • Bezpłatny dojazd z Poznania, Szamotuł, Tarnowa Podgórnego, Rokietnicy oraz Czarnkowa

  • Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę- poznasz firmę oraz przyszłego przełożonego. Rekrutacja jest jednoetapowa. Po spotkaniu otrzymasz informacje zwrotną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne