Oferta pracy

Specjalista ds. Project Management Office (PMO)

Grupa PWNO firmie

  • Daimlera 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa PWN

Daimlera 2

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PRINCE2

  • PMO

  • MS Office

  • MS Excel

  • MS Word

  • MS PowerPoint

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia współpraca z CIO i Kierownictwem IT

  • śledzenie i raportowanie statusów projektów / roadmapy dla zakresu, harmonogramy, budżetu i zaangażowania zespołu

  • gromadzenie danych i przygotowywanie raportów dla różnych interesariuszy, w tym wyższego kierownictwa

  • zarządzanie obiegiem faktur dla zespołu IT

  • wsparcie kierowników w zakresie administracji projektami funkcja PMO

  • wykonywanie zleconych analiz

  • utrzymywanie dokumentacji zarządczej dla wybranych projektów strategicznych

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu zarządzania projektami, min. podstawowa znajomość metodyk np. PRINCE2, PMO

  • wysokie umiejętności komunikacyjne, proaktywność w działaniach, koncentracja na celach

  • umiejętność koordynowanie zadań związanych z zarządzaniem projektami (kontrole kontroli jakości, raportowanie)

  • bardzo dobre umiejętności analityczne, wyciąganie wniosków

  • język angielski na poziomie umożliwiającym przygotowywanie czytelnych prezentacji

  • bardzo dobra znajomość: MS Office,MS Excel, MS Word, MS PowerPoint

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata

Mile widziane

  • doświadczenie w praktycznym w zarządzaniu projektami

  • podstawowa znajomość architektury systemów

  • wykształcenie informatyczne

To oferujemy

  • praca w nowoczesnej organizacji IT

  • bezpośrednia praca z CIO i kierownikami IT

  • szkolenia i praca z nowoczesnymi metodykami

  • benefity socjalne

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników

  • umowę o pracę / B2B / Zlecenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • bezpłatny dostęp do Ibuk Libra

  • dofinansowanie do okularów/soczewek kontaktowych

  • otwarte piątki – wewnętrzne szkolenia

  • dobra lokalizacja biura

  • dofinansowanie świąteczne

Grupa PWN

Grupa PWN, to ceniony na rynku wydawca, współpracujący z wybitnymi ekspertami świata nauki, medycyny czy dydaktyki. Naszym priorytetem jest wydawanie innowacyjnych publikacji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Nasze treści to zarówno klasyczna książka, jak i całe spektrum cyfrowych rozwiązań edukacyjnych, dostępnych na każdym etapie kształcenia. Towarzyszymy naszemu odbiorcy przez cale życie – od przedszkola przez edukację szkolną i studia, aż po etap doskonalenia zawodowego – to nasza idea „Lifelong Learning”.

Chcemy, żeby każdy mógł korzystać z naszych publikacji w preferowanym formacie, na ulubionym nośniku, w dowolnym miejscu i czasie.

Przewiń do profilu firmy

Grupa PWN to między innymi:

  • Wydawnictwo Naukowe PWN - multiformatowe publikacje którymi wspieramy 43 dziedziny naukowe.

  • PZWL Wydawnictwo Lekarskie - wiedza dla lekarzy, specjalistów, pracowników ochrony zdrowia.

  • Wydawnictwo Szkolne PWN - nowatorskie publikacje do języków obcych, wychowania przedszkolnego oraz dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Tak się u nas pracuje:

Grupa PWN, to organizacja, która łączy 70-letnią tradycję z nowoczesnością – nie zapomina, jak ważny jest człowiek - jego wartości i chęć ciągłego rozwoju. Daje więc naszym pracownikom możliwość realizacji swoich ambicji zawodowych i wzbogacania kompetencji w ciekawym środowisku, nastawionym na otwartość i uczenie się.

Dołącz do naszego zespołu i poznaj naszą moc – Moc Wiedzy!