Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. projektów B+R

SIM FACTOR Sp. z o.o.O firmie

4 0007 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Wenecka 12
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

SIM FACTOR Sp. z o.o.

Wenecka 12

Warszawa

SIM FACTOR jest działającą od 2017 roku polską spółką technologiczną, oferującą innowacyjne rozwiązania z obszaru symulacji szkoleniowej wykorzystującej rzeczywistość wirtualną.

Specjalizujemy się w produkcji, wdrażaniu i utrzymaniu najwyższej klasy symulatorów i trenażerów przeznaczonych dla sektora prywatnego, państwowego oraz wojskowego.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie i obsługa wniosków o płatność dla projektów dofinansowanych z UE (Program Operacyjny Inteligentny Rozwój – Szybka Ścieżka, Projekty Aplikacyjne)
  • Opisywanie dokumentów otrzymanych z księgowości, związanych z wydatkami w projektach B+R (wynagrodzenia, faktury, amortyzacje)
  • Przygotowywanie oświadczeń, oddelegowań i innych dokumentów wymaganych we wnioskach o płatność
  • Udział w kontrolach NCBR i zewnętrznych audytach finansowych projektów B+R
  • Pilnowanie terminów obowiązków formalnych wynikających z umów o dofinansowanie
  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowych
  • Komunikacja z przedstawicielami NCBR oraz konsorcjantów w zakresie rozliczania projektów B+R

Wymagania

  • Znajomość reguł rozliczeń wydatków w projektach dofinansowanych POIR
  • Praktyczna znajomość systemu SL2014 (tworzenie wniosków o płatność, bazy personelu, dokumentacji dla projektów B+R typu POIR Szybka Ścieżka)
  • Umiejętność opisywania wydatków na potrzeby projektów B+R
  • Umiejętność przygotowania dokumentacji przetargowej zgodnie z zasadą konkurencyjności
  • Samodzielność
  • Odpowiedzialność
  • Terminowość
  • Inicjatywa
  • Poczucie humoru będzie atutem

Mile Widziane

  • Rozeznanie w technologiach wirtualnej rzeczywistości, rozszerzonej rzeczywistości i symulacjach
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego
  • Komunikatywny poziom języka niemieckiego

Benefity:

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych (w tym VR i AR)
  • Ciekawe i wymagające projekty oraz współpraca ze specjalistami w swojej dziedzinie
  • Praca w dynamicznym i młodym zespole entuzjastów w komfortowych warunkach
  • Szansa na rozwój w wielu kierunkach przy tworzeniu gier i symulatorów
  • Karta Multisport / Pakiet medyczny

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne