Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Projektów Badawczych

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2018-06-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MWM Elektro Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową dostawą urządzeń dla przemysłu ciężkiego, w szczególności maszyn wyciągowych, sygnalizacji szybowej i urządzeń przyszybowych dla górnictwa. Specjalizuje się w modernizacjach istniejących wyciągów górniczych oraz dostawie „pod klucz” kompletnych maszyn i pozostałych elementów wyciągów górniczych. Na rynku maszyn górniczych istniejemy od 1999 roku.

    Aktualnie firma poszukuje do nowopowstałego Centrum Badawczo-Rozwojowego
    pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Trzebinia

    Opis stanowiska:

    • realizacja projektów badawczych,
    • opracowywanie dokumentacji projektowej,
    • programowanie projektowanych urządzeń,
    • projektowanie obwodów elektronicznych,
    • projektowanie układów elektro-mechanicznych,
    • incydentalne wyjazdy na instalacje i uruchomienia urządzeń do klientów w Polsce i za granicą.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek automatyka/elektronika/informatyka/pokrewne),
    • umiejętność programowania urządzeń opartych o mikrokontrolery,
    • umiejętność tworzenia oprogramowania na platformy Windows/Linux,
    • znajomość języka opisu sprzętu,
    • znajomość platformy NI LabView będzie dodatkowym atutem,
    • podstawowa znajomości sieci i protokołów wykorzystywanych w systemach automatyki,
    • umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych i elektronicznych ,
    • podstawowa znajomość układów napędu elektrycznego,
    • podstawowa znajomość narzędzi typu CAD/CAM,
    • praktyczna umiejętność posługiwania się oprogramowaniem biurowym,
    • praktyczna umiejętność korzystania z dokumentacji urządzeń,
    • zrozumienie działania układów sterowania i automatyki przemysłowej,
    • posiadanie prawa jazdy kategorii B,
    • dyspozycyjność,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji,
    • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • stałą umowę o pracę,
    • godne wynagrodzenie,
    • pracę ciekawą i odpowiedzialną,
    • szkolenia, naukę języka angielskiego,
    • ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę,
    • kartę Multisport.
    CV proszę wysyłać poprzez przycisk aplikowania z tematem: Rekrutacja CBR.

    Z profilem działalności naszej firmy można się zapoznać na stronie www.mwm.com.pl

    Przewidujemy odbycie rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  MWM ELEKTRO Sp. z o.o. z siedzibą w Trzebini  (32-540), przy ul. Słowackiego 49 (kontakt: telefon:(+48) 32 625 87 00, adres e-mail: [email protected]).

    Z Inspektorem Ochrony Danych osobowych MWM ELEKTRO Sp. z o.o. można  skontaktować się pisząc na adres e-mail: [email protected]

    Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego i zawarcia umowy o pracę. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie zapisów Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

    Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 6 miesięcy od dnia przesłania CV.

    Za zgodą kandydatów w okresie 36 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez spółkę.
    Dane osobowe kandydatów mogą podlegać profilowaniu.

    W celu umożliwienia przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz  potwierdzenia zapoznania się z powyższą informacją, prosimy o zawarcie w przesyłanej aplikacji zgody o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MWM ELEKTRO Sp. z o.o. z siedzibą w Słowackiego 49, 32-540, Trzebinia, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

    Jeśli wyraża Pan/ Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MWM ELEKTRO Sp. z o.o. na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”