Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Projektów

FCAO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonuje dokumentację powykonawczą oraz weryfikuje kompletność otrzymywanych danych od podwykonawców.

  • W celu przygotowania dokumentacji dokonuje wizji terenowych oraz zbiera informacje i dokumenty od podwykonawców robót budowlanych, projektantów oraz innych uczestników projektu.

  • Odpowiada za kompletność i prawidłowość treści zamieszczanych w systemie FPM Inwestora wprowadzając dane własne oraz weryfikując dane wprowadzane przez podwykonawców.

  • Odpowiada za właściwe rozliczenie projektu z podwykonawcami i Zamawiającym oraz administracyjną obsługę projektu i raportowanie.

  • Bezpośrednio współpracuje z kierownikiem budowy (w zakresie ilości wykonanych prac, kosztorysowania), koordynatorem prac projektowych (w zakresie wykonanych projektów) i przedstawicielami Inwestora.

  • Bezpośrednia współpraca z Biurem Wsparcia Projektów w zakresie wewnętrznego raportowania.

Podział czasu pracy
50%

Praca w biurze

50%

Praca na Home Office

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata), mile widziane w branży telekomunikacyjnej.

  • Znajomość zasad rozliczania kontraktów budowlanych.

  • Wysoka organizacja pracy i zarządzanie czasem.

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętności wyciągania wniosków i analitycznego myślenia.

  • Biegła znajomość obsługi komputera, w szczególności MS Office.

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne (inżynieria środowiska, budownictwo, teletechnika, elektryka) lub ekonomiczne.

  • Znajomość POPC/FTTH i technik światłowodowych.

  • Znajomość kosztorysowania i procedur administracyjnych w budownictwie.

To oferujemy

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami i systemami optotelekomunikacyjnymi.

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Jasne zasady i warunki pracy z możliwością wyboru preferowanej formy – umowa o pracę lub B2B.

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego – indywidualnie dobrane szkolenia.

  • Szeroki wachlarz benefitów – m.in. karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

FCA

Grupa Kapitałowa FCA to jeden z największych integratorów technologicznych w zakresie systemów światłowodowych do budowy optycznych sieci teletransmisyjnych w Polsce. Dzięki współpracy z największymi producentami rozwiązań telekomunikacyjnych na świecie dostarczamy najbardziej aktualne systemy i dopasowujemy je do możliwości i potencjału naszych klientów.

Dostarczamy innowacyjne produkty i usługi wyprzedzając oczekiwania Klientów dzięki efektywnym narzędziom biznesowym, sprawnej i elastycznej organizacji. Jesteśmy kreatywnym integratorem biznesu budującym wartość dla naszych Klientów i Partnerów.

Przewiń do profilu firmy