Specjalista ds. Projektów

  • Duninowo (pow. słupski), pomorskie
  • Specjalista
  • 28.11.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 28.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Morpol jest częścią grupy Marine Harvest, która jest jedną z największych firm produkujących owoce morza na świecie i największym na świecie producent łososia atlantyckiego. Firma zatrudnia ponad 13000 osób na całym świecie i jest reprezentowana w 25 krajach.

    W 2017 roku firma osiągnęła obrót w wysokości 3,7 miliarda euro. Marine Harvest dostarcza zdrowe, smaczne i zrównoważone łososie hodowlane oraz przetworzone owoce morza na ponad 80 rynkach na całym świecie. W 2017 r. Zbiory łososia wyniosły 370 000 ton (GWE).

    Morpol w Polsce zatrudnia ponad 4 000 pracowników i produkuje w 7 zakładach produkcyjnych w 3 lokalizacjach. Ponadto w Gdańsku jest zlokalizowane Centrum Wsparcia Biznesowego zatrudniające około 100 osób.

    Miejsce pracy: Duninowo (pow. słupski)
    Nr ref.: SP/2018/11/28

    ZADANIA:

    • Bezpośrednia współpraca z managerem działu innowacji i rozwoju
    • Koordynacja prac w zakresie powierzonych projektów (m.in. wprowadzania nowych rozwiązań technicznych)
    • Nadzór nad przebiegiem projektów
    • Współpraca z działami (produkcji, utrzymania ruchu, jakości, BHP i innymi)
    • Współpraca z serwisami firm polskich i zagranicznych
    • Odpowiedzialność za dokumentację związaną z prowadzonymi projektami
    • Bieżące raportowanie zgodnie z przyjętymi w Spółce standardami
    • Wykonywanie zadań zgodnie z wewnętrznymi i zewnętrznymi standardami w  tym zakresie

    WYMAGANIA:

    • Wiedza z zakresu zarządzania projektami
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Znajomość procesów produkcyjnych
    • Umiejętność analizy i syntezy danych
    • Mile widziane doświadczenie w sektorze produkcji w firmie zajmującej się przetwórstwem żywności
    • Znajomość języka angielskiego – w stopniu komunikatywnym
    • Umiejętność zarządzania zmianą
    • Mile widziana znajomość programu AutoCAD
    • Bardzo dobra znajomość programu Ms Office
    • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
    • Elastyczność, kreatywność
    • Zaangażowanie, dyspozycyjność

    OFERUJEMY:

    • Wynagrodzenie zgodne z posiadanym doświadczeniem
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem rynku, w zespole prawdziwych pasjonatów
    • Możliwość poznania nowoczesnych narzędzi wykorzystywanych w biznesie
    • Ciekawe programy szkoleń
    • Własny, stały punkt medyczny z ofertą lekarzy specjalistów
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Kurs języka angielskiego

    Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacyjnego prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Morpol S.A. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Morpol S.A. z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected]. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Morpol S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres [email protected] .“