Oferta pracy

Specjalista ds. Projektów E-Commerce

HR INSPIRATIONS

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, polskiego producenta elementów metalowych, elektroizolacyjnych, elektroniki oraz wiodącej grupy zakupowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • aktywne działania ukierunkowane na rozwój kanałów sprzedaży internetowej (B2C, B2B)

  • monitorowanie i optymalizacja poprawności przebiegu procesów e-commerce w firmie

  • wdrażanie nowych funkcji sklepu internetowego w porozumieniu z pozostałymi działami w firmie

  • analiza rynku i konkurencji pod kątem strategii marketingowej, komunikacji z klientami i procesów sprzedażowych

  • monitorowanie analityki internetowej

  • koordynowanie działań marketingowych, zapewnienie ich efektywności

  • weryfikacja stanów magazynowych, zapewnienie ich dostępności i szybkiej realizacji zamówień

  • przygotowywanie raportów i analiza wyników sprzedaży

  • koordynowanie pracy zespołu

Wymagania pracodawcy

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w skutecznym budowaniu i rozwijaniu internetowego kanału sprzedaży - mile widziana znajomość branży elektrotechnicznej

  • znajomość zasad funkcjonowania oraz rozwoju platform E-commerce i marketingu internetowego

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • praktyczna znajomość platformy Prestashop lub podobnych

  • osoba na tym stanowisku powinna wykazać się kreatywnością, inicjatywą i zaangażowaniem

  • samodzielność i umiejętność współpracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie nastawionej na ciągły rozwój

  • możliwość realizacji własnych pomysłów, realny wpływ na rozwój biznesu

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń

  • stałe wynagrodzenie, premie oraz motywujący system prowizyjny

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

HR Inspirations jest profesjonalną firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w obszarze rekrutacji, coachingu oraz konsultingu. Skutecznie pozyskujemy najlepszych kandydatów z rynku pracy, zapewniamy kompleksowe rozwiązania, a także wsparcie obszaru HR na każdym etapie rozwoju organizacji. Współpraca z nami oparta jest na całościowej wizji firmy jako organizacji, której podstawą są kompetencje.

Przewiń do profilu firmy